Крими

Мъж издъхна след зверски побой на улицата (ВИДЕО)

Фаталния инцидент се разиграва в Петрич, градът се вдига на бунт

Смърт след жесток побой на улицата. Жертвата е мъж от Петрич. Миналата неделя, на един от централните булеварди в града, той станал обект на брутална агресия. Двама мъже го пребили с боксове, оставяйки го в безпомощно състояние.

Цяла седмица лекарите са се борили за живота на Самуил Кацарски. Снощи обаче стана ясно, че той е издъхнал, съобщава Нова телевизия. Смъртта му потресе Петрич, защото всички в града го познават като добър и усмихнат човек. Стотици се събраха на бдение на мястото, на което Самуил е бил пребит.

„Има много версии какво се е случило. Единственото, което знаем със сигурност е, че е бил зверски пребит. Вследствие на тежки удари в главата изпада в кома. Една седмица се бори за живота си”, каза братът на починалия.

„Предполагам, че познава нападателите, защото той е от хората, които познават всички в града. Говори се, че те са били дрогирани  и пияни”, допълни той.

Двамата нападатели вече са установени.

 

По публикацията работи Снежина Раева

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Шофьор причини тежка катастрофа край село Белокопитово, мотористка с фрактура на лопатка

Шофьор причини тежка катастрофа край село Белокопитово: Мотористка с фрактура на лопатка На главен път…

преди 13 минути
  • България

жесток побой над бездомник в пловдивския квартал кючук париж разтърси обществото

Пловдив в шок: 39-годишен мъж брутално преби бездомник в „Кючук Париж“ Пловдив стана свидетел на…

преди 56 минути
  • България

Западнонилската треска протича безсимптомно в 80% от случаите – как да се предпазим

Западнонилската треска протича безсимптомно в 80% от случаите, като рискът от развитие на тежки усложнения…

преди един час
  • България

Западнонилската треска протича безсимптомно в 80% от случаите – как да се предпазим

Западнонилската треска протича безсимптомно в 80% от случаите, като рискът от заразяване се увеличава през…

преди един час
  • България

масивно залесяване започва след пожара в пирин, след като над 45 000 декара бяха засегнати

Над 45 000 дка засегнати от пожара в Пирин – започва мащабно залесяване след екокатастрофата…

преди един час
  • България

Въпрос за Канети разкри: Новите учебни програми ще отнемат над 5 години

Цялостната промяна на учебните програми в страната ще изисква период от над пет години. Това…

преди 21 часа