Десетки сигнали са подадени за гонки с коли и мотори в Пловдив. Само преди ден едва не се е стигнало до фатален инцидент с моторист, който щял да порегази полицаи, опитали да го спрат на пътя.
Мотористът сам е направил запис на опасното си изпълнение, което е станало на централния булевард на Пловдив „Цар Борис Трети Обединител“. Влиза с мощна скорост в тунела. После излиза от него. И при опит да бъде спрян от двама полицейски служители, които му вдигат стоп-палка, той едва не ги премазва. Минава покрай тях с пълна газ и не спира.
Екипът на NOVA е потърсил полицията за коментар по случая. Оказва се, че двамата полицаи, които са били застрашени от този инцидент, не са докладвали за него и дори не са тръгнали след извършителя. След като от МВР се запознаха със записа обявиха, че ще издирят нарушителя и той ще бъде наказан с цялата строгост на закона.
По публикaцията работи: Мариела Анастасова
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment