България

Двама младежи загинаха тази сутрин в катастрофа

Инцидент беляза неделното утро. Тежка катастрофа взе две жертви рано тази сутрин в Русе. Инцидентът е станал малко след 4.30 ч сутринта на бул.“България“ до бензиностанция „Лукойл“ в посока София.

Лек автомобил „БМВ“ се е ударил с висока скорост в задната част на молдовски тир, който е бил паркирал за почивка, а водачът му е спял. При сблъсъка част от автомобила буквално е влязъл под камиона и е превърнат в купчина ламарини, предаде btv.

Зад волана на леката кола е бил 22-годишен младеж, който по неофициална информация е имал рожден ден. Заедно с него е пътувало 18-годишно момиче, което тази вечер е трябвало да празнува абитуриентския си бал. И двамата са загинали на място в жестокия удар.

На местопроизшествието са изпратени екипи на полиция, пожарна, „Спешна помощ“. Наложило се е линейки да идват отново, когато са пристигнали близките на двамата младежи, за да им окажат медицинска помощ заради шока.

Причините за тежката катастрофа се изясняват.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Росен Гацин

Скорошни постове

  • България

Силно земетресение в Гърция беше усетено в България, очакват се вторични трусове

Силно земетресение разлюля Гърция и беше усетено в почти цяла България. Последваха вторични трусове, като…

преди 9 минути
  • България

Български пощи и Turkish PTT разширяват сътрудничеството за доставки в електронната търговия

Мениджмънтът на „Български пощи“ и Turkish PTT Corporation проведе среща, на която двата национални пощенски…

преди 24 минути
  • България

26 март: Съборът на Архангел Гавраил и имен ден за Габриел, Габриела и Гаврил

На 26 март имен ден празнуват Габриел, Габриела, Габи, Гавраил, Гаврил, Гавраила и Гаврила. Денят…

преди 39 минути
  • България

DaTSCAN временно липсва в болниците заради проблеми с доставките

Ключов разтвор, използван при допамин транспортна сцинтиграфия за диагностика на болестта на Паркинсон и различни…

преди 54 минути
  • България

Танкер за суров петрол „Алтура“ е ударен от дрон в Черно море край Босфора

Рано тази сутрин танкер за суров петрол беше атакуван с морски и въздушен дрон в…

преди един час
  • България

15-годишен мотоциклетист карал на задна гума до детска площадка в Костинброд

Вчера жителка на Костинброд подала сигнал в полицията, че в района на детска площадка водач…

преди един час