Другото пострадало дете в катастрофата вече е изписано, стабилизирана е майката
Тази нощ в болницата в Добрич е починал 3-годишният Крис, който бе тежко ранен при зверска катастрофа в Добрич, съобщи Про Нюз Добрич. Информацията ни бе потвърдена от изпълнителния директор на лечебното заведение д-р Георги Желязков. Момченцето си е отишло от този свят около полунощ.
При пътнотранспортното произшествие детето получи фрактура на черепа, бе в медикаментозна кома. Извършени му бяха две операции.
Припомняме, че катастрофата стана в обедните часове на 6 май на кръстовището на бул. „Русия” с ул. „Христо Ботев”. При нея лек автомобил „Ауди” при преминаване на червен светофар удря насрещно движещ се „Фолксваген”, който предприема маневра завой на ляво към ул. „Христо Ботев”. Крис, сестричката му и родителите им пътуваха във втората кола.
При тежкия удар пострадаха и майката на детето и 9-годишната Виктория. Момичето е със счупена ключица, настанено бе в Отделението по неврохирургия, вече е изписано. Майката е с фрактури на таз и подбердица, която е оперирана.
Екипът на „Нова Варна“ поднася съболезнования на семейството и близките!
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment