Полицаи арестуваха възрастна жена, държала се непристойно
Скандално видео как полицаи арестуват възрастна жена взриви социалните мрежи и се споделя от все повече профили.
„Некоректни служители на МВР заключват възрастна жена на метростанция Овча купел 2“, гласи пояснението към кадрите, но не става ясна причината за ареста.
Възрастната дама е съборена на земята и с белезници на ръцете. Очевидци на случката снимат и качват в страницата на „Забелязано в София“.
„Не знам какво се случва. Влизам си в метрото и ми казват, че съм пияна“, казва жената пред снимащия видеото. Около нея бързо се събира тълпа от хора, които разпитват какво се случва, но никой не дава ясен отговор.
Някои предполагат, че жената се е опитала да пътува без билет. Междувременно стана ясно, че сцената с ареста на жената, се е разиграл вчера, а към днешна дата е в 6-о РПУ. Тя е с мярка за задържане до 24 часа.
От пресцентъра на столичната полицията, цитирани от БНТ, обясниха, че тя се е държала непристойно, но не могат да кажат дали е употребила алкохол. Причината за задържането е неспазване на полицейско разпореждане.
По публикацията работи Снежина Раева
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Проходът на Републиката е временно затворен за движение след тежък пътен инцидент, станал по-рано днес.…
Leave a Comment