“Аз се надявам да запазим брифингите в четвъртък, но не всичко зависи от мен. Във всеки един момент мога да бъда извикан в Народното събрание където съм длъжен да отида“, заяви проф. Костадин Ангелов.
Той обясни, че ако в България успеем да постигнем 65-70% ваксинирани, това означава, че до края на юни ще могат да ваксинират около 2-2,5 млн души.
„Тогава можем да си позволим липса на мерки или много минимални мерки, които да не влияят върху психиката на хората“.
„Това, което в момента обсъждаме е в края на днешния ден или в понеделник да пуснем заповед, с която ще има съвсем леко разхлабване на мерките за театрите – публиката може да бъде вместо на 30%, на 50%“, допълни Ангелов.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment