След като мъж задигна кутия с дарения за болна жена: Как тя ще продължи лечението си? (ВИДЕО)

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Криминално проявен мъж задигна кутия със средства, предназначени за лечението на болна жена от Казанлък. Как ще продължи лечението си Зара Халачева, на която ѝ се налага да замине в чужбина за животоспасяваща операция?

Престъпник задигна кутия с дарения в Казанлък: Полицията го издирва (ВИДЕО)

Парите са част от дългогодишна кампания за събиране на средства за бъбречна трансплантация на 39-годишната Зара Халачева. Жената, която се бори за живота си, заминава след броени дни за животоспасяващата операция.

„Благодаря на хората от Казанлък и чужбина. Да продължават да даряват на болните, въпреки че се случи така с моята кутия”, отбеляза тя пред NOVA.

Да си направи животоспасяващата операция в България я спира това, че и казват, че майка ѝ не може да стане неин донор.

„Обясниха ми, че има тумор в черния дроб. Оказа се обаче, че няма нищо. Прегледаха я в Австрия. Това наложи операцията ми да се извърши в Истанбул”, посочи Зара.

Жената сподели, че през изминалите години и е било много трудно. Ходи три пъти седмично на хемодиализа. Казва, че е обидена на държавата, защото е имала желание операцията ѝ да се извърши у нас.

Добрата новина, въпреки кражбата на кутията е, че Зара заминава за животоспасяващата операция.

По публикацията работи: Мариела Анастасова

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини