Април дойде, но пролетта сякаш още закъснява. Температурите са ниски, а валежите напомнят по-скоро за зима. Но какво ще бъде времето през месеца.
„Започнахме април с приятно време. Очаква се обаче промяна, която често ще ни напомня, че е пролет. Ще има валежи и гръмотевични бури”. Това заяви синоптикът Анастасия Стойчева, предаде NOVA.
До около 20 април времето ще бъде променливо. По думите й утре ще има доста валежи – особено над южните и източните райони. Това се дължи на Средиземноморски циклон, който ще премине над Балканите. В понеделник валежите бързо ще спрат, но температурите ще са доста по-ниски.
Какво време ни очаква до края на месеца гледайте във видеото.
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment