Мъж се разхожда по бельо в блока и тероризира съседите си в софийския кв. „Люлин“. Мъжът се разхожда с нож и отвертки и дебне зад входните врати на хората.
Неколкократно опитвал да нахлуе в апартаменти на комшии, забравили да заключат.
„Когато отворите входната врата на блока, може да ви очакват дълги отвертки или ножове. Носи по две отвертки в джобовете си. Стои неподвижно, лампата спира и хората се страхуват да излизат вечер от домовете си”, обясни пред NOVA живущ в блока.
Всички сигнали, които са подавани, са обработвани от органите на реда. Когато екипи на полицията пристигнат на място, мъжът показвал нормално поведение.
Полуголият съсед носел ябълки и мед посред нощ на своите комшии. „Идва готов да поднесе даровете по бельо. Това е един непрестанен стрес”, каза потърпевша съседка.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
Икономическата полиция към ОДМВР-Кърджали извършва проверка на обществена поръчка с пет позиции на обща стойност…
Правителството реши авиобазите „Враждебна“ и „Безмер“ да бъдат ремонтирани и модернизирани с финансиране по Програмата…
Движението при км 311 на автомагистрала „Тракия“ е временно затворено в двете посоки заради тежък…
Минути преди 12:00 часа в дежурната част на ОДМВР – Шумен е получен сигнал за…
Към момента няма данни гореща вълна от мащаба на тази, която засегна части от Западна…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Leave a Comment