Както вече съобщихме, вчера масовата ваксинация беше спряна до второ нареждане. Лично премиерът се разпореди това да се случи. Но нарушаването на противоепидемичните мерки продължава. Тази нощ екипи на РЗИ и Агенцията по храните бяха на проверки в заведенията в Бургас. Те съставиха и актове за нарушение на правилата.
„В едно от заведенията нямаше хора. Нарушение обаче има – управителят е без маска и ще получи санкция”, посочи гл. инсп. Росен Енчев от УКОРС – Община Бургас, предаде NOVA.
„Работихме до 22 часа. Бях без маска и ще си понеса отговорността. Постоянно ме задушава и когато си отидоха клиентите си позволих да я сваля”, обясни управителят Добромир Коев.
По публикацията работи: Росен Гацин
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment