Народният представител Владислав Николов напуска парламентарната група на ГЕРБ. Мотивите за напускането му не са ясни.
Това съобщи в началото на днешното заседание шефката на парламента Цвета Караянчева. Николов е написал писмо до Караянчева, с което обявява, че напуска парламентарната група и ще остане в парламента като безпартиен. В искането си Николов не дава мотиви, а само, че се обявява за независим народен представител, пише „24 часа“.
Николов е член на комисията по труда и социалната политика, тази по правата на човека и жалбите на гражданите, антикорупционната комисия, както и бюджетната.
Бившият вече депутат от ГЕРБ почти никога не е взимал думата и не е от най-популярните лица на партията. По информация на „24 часа“, Николов е станал депутат благодарение на бившия втори в партията Цветан Цветанов, а напускането му е, за да се влее в редиците на новата партия на Цветанов.
По публикацията работи: Ралица Димитрова
Осемстотин заклани агнета, насочени за унищожаване заради липса на здравна идентификация и придружаващи документи, са…
България скърби за загубата на една от най-обичаните народни певици — Янка Рупкина. Тя почина…
Велика събота е ден на очакване на Христовото Възкресение и е свързана с традиции, предавани…
Днес, 11 април, събота, времето в България ще бъде предимно облачно, с валежи от дъжд…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Leave a Comment