Днес Софийски градски съд ще разпита свитедели по делото срещу Кристиан Николов. Той е обвинен за смъртта на журналистта Милен Цветков.
Делото за смъртта на Милен Цветков започва по същество днес, предаде Нова.
Припомняме, че Цветков загина навръх Великден миналата година, след като колата му, спряна на червен светофар, беше ударена от джипа на Николов със скорост от близо 100 километра в час.
Освен шофирайки с превишена скорост, 22-годишният мъж е бил зад волана под влиянието на три различни вида наркотични вещества. Кристиан Николов е в ареста от почти година.
На 27 май започва изграждането на първия участък от автомагистрала „Русе – Велико Търново“. Проектът…
Сериозен инцидент с тежкотоварен автомобил затрудни движението в Пловдив днес. Цистерна, превозваща киселина, се е…
Българският бизнес трябва да отчете по-високи разходи за електроенергия за 27 май. Данните на Българската…
Лидерът на „Има такъв народ“ Слави Трифонов е отправил официално запитване до министъра на вътрешните…
През изминалия ден на територията на страната беше проведена специализирана полицейска операция за стриктно спазване…
По време на планиран ремонт в село Голема Раковица, община Елин Пелин, възникна инцидент с…
Leave a Comment