Вътрешната проверка на полицията в Благоевград, свързана със случая със служителите на МВР, заснети на купон в Сандански, ще приключи до няколко дена. Ясно стана, че на тържеството са присъствали 18 човека
От резултатите ще зависи какво дисциплинарно наказание ще получат органите на реда. Освен това, районната прокуратура в Сандански вече се е самосезирала по случая и е разпоредила на Дирекция „Вътрешна сигурност“ да направи проверка. Това каза днес вътрешният министър Христо Терзийски, предава NOVA.
„Аз лично смятам, че с тези действия служителите подронват авторитета на МВР в момент, в който призоваваме всички граждани да спазват мерките. Ние сме един от органите, който осъществява контрол и това да не спазваме заповедите не е най-добрият пример”, коментира още Терзийски.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment