Нейна приятелка твърди, че момичето не отговаря на съобщения в социалните мрежи вече 26 дни
Издирват приятелката на бургаския рапър Гарджока. Джулия е в неизвестност от около 26 дни, твърди нейна приятелка. Истинското име на синеоката красавица е Илияна Петрова. Тя не отговаряла на съобщенията в социалните мрежи и от 20 януари е офлайн, посочва дружката й Екатерина Костадинова, която е изключително притеснена за нея.
Последният пост на Джулия в социалните мрежи е от 20 януари, пише Флагман.бг.
След екшъна, който рапърът Никола Нанев спретна на АМ „Хемус“, на редакционната поща на Флагман.бг пристига писмо от читателка, която твърди, че в „полудяването“ на Гарджока е замесена жена – друга певица от Варна. Именно тя била причината бургазлията да се премести да живее в морската столица. Не е ясно дали R&B изпълнителката има наистина връзка с Гарджока и дали е замесена в изчезването на Джулия.
Потребиteли в мрежата твърдят, че Нанев е влюбен до уши в Илияна Петрова и дори е посветил една от песните си на нея – „Първата, последната“.
НИМХ обяви жълт код за ниски температури в 6 области на страната за 2 май.…
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Нови подробности станаха ясни за тежката катастрофа край Ботевград, при която загинаха петима мъже. Пътят…
По повод на нарастващия брой сигнали за измами при покупка на автомобили, внесени от чужбина,…
България е на първо място сред държавите членки на Европейския съюз по дял на населението,…
Бизнесът в България отново поставя на дневен ред спора за официалните празници и компенсирането им…
Leave a Comment