Февруари дойде с високи за това време от годината температури. Но дали ще продължи да бъде така. Според синоптикът Анастасия Стойчева е рано за толкова високи температури.
Според Стойчева е рано за толкова топли температури, но не е нещо необичайно. Неестественото в случая е, че те продължават по-дълго време, предаде NOVA.
„Ще застуди и при нас. Второто десетдневие ще бъде онова, при което ще с върнем към зимата. Има две обстановки, при които ще има валежи. Следващата седмица в понеделник и четвъртък ще има валежи, но само от дъжд. Температурите започват да се понижават след 12 февруари. Около 14 преминаващ циклон ще доведе снеговалежи”, поясни Стойчева.
Спокойно ще бъде времето в близките дни. В страната се наблюдава и инверсия – в планините е по-топло, отколкото в равнините. През уикенда времето е подходящо за разходка в планината, поясни синоптикът.
През изминалата нощ специализирана полицейска операция за стриктно спазване на Закона за движението по пътищата…
През изминалата нощ специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата отчете…
Тази седмица глобалните стокови пазари са под силното влияние на резките и динамични колебания в…
Тежко криминално престъпление разтърси село Пепелище край Кърджали. Около 21:00 часа снощи, след възникнал скандал,…
След повече от половин век от първата копка магистрала „Хемус“ остава символ на бавна реализация.…
Въпреки общата тенденция за ясно време, югоизточните райони на страната ще останат с повишена облачност.…
Leave a Comment