За много от нас домът се превърна и в офис, и в тренировъчна зала, и в място за курсове в последната година. За някои обаче, поради спецификата на работата, това се оказа почти невъзможно и така се наложи да… сменят дома.
Така направи най-добрата ни лекоатлетка, Ивет Лалова, която съчета приятно, полезно и задължително, като замина за испанския остров Тенерифе.
Тази година е особено важна за нея, тъй като тя спечели квота за олимпиадата в Токио и тя не прави компромис в подготовката си. Явно на Тенерифе е намерила перфектните условия, като междувременно зарадва почитателите си с красиви снимки, пише „Дарик“.
Ивет, която е на Тенерифе със съпруга си, Симоне Колио, дори успя да се загуби някъде из острова.
„Казват, че ако не се изгубиш изобщо, няма как и да се намериш. Ей така и ние вчера, без да искаме, се изгубихме в най-южната част на Тенерифе и открихме огромна скала, от която станахме свидетели на най-красивия залез в океана. А аз така си тичам, всеки път когато видя океана“, написа тя под видеото.
Слабо земетресение е регистрирано тази сутрин в близост до Разград, на около 130 км от…
С настъпването на пролетта и лятото много хора се насочват към паркове, гори и планини…
Необичаен сигнал е предизвикал тревога в общинските служби на Стара Загора през изминалата нощ. Около…
Неделята ще бъде предимно слънчева и топла, с максимални температури до 30 градуса по Целзий.…
През юли 2026 г. НОИ въвежда актуализация на пенсиите и социалните плащания, както и промени…
Юли 2026 г. носи важни промени за българските пенсионери и осигурени лица. НОИ ще увеличи…
Leave a Comment