Двама души пострадаха при тежка верижна катастрофа на Околовръстното на София снощи
Инцидентът е станал около 19:30 часа в района на „Симеоновско шосе”. Ударили са се между 8 и 10 коли.
Видео във Facebook показва моментът на катастрофата. На него ясно се вижда, че един от водачите няма достатъчно време, за да спре и решава да отбие скоростта си, като се удари в мантинелата.
По информация от Спешна помощ пострадали са двама души – жена на 36 години, която е с контузия на главата и съмнения за комоцио, както и мъж на 46 години. Жената е откарана в „Пирогов”, мъжът – във ВМА, предава Нова телевизия.
„Мога да кажа, че пътят беше леко заледен. Аз бях на доста голямо разстояние и успях да спра. Познавам този път от много години и зимата винаги е така. Наистина имаше лед отдолу”, коментира инцидента шофьор.
По публикацията работи Снежина Раева
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment