Ситуацията в града започва леко да се подобрява
Две бебета с COVID-19 са настанени в болницата в Шумен. Едното от децата – на година и 7 месеца, е било прието във вторник. Продължава лечението и на 9-месечно бебе.
„Двете деца са в задоволително състояние”, заяви д-р Йорканка Маринова от Многопрофилната болница в града.
По думите й наложените мерки дават резултат и натискът върху здравната система в Шумен леко отслабва. В COVID отделенията на болницата са настанени 227 души, от които 172 са с положителен PCR тест. Очакват се резултатите на останалите, предава БНР.
През вчерашния ден са приети и изписани по 10 души. Във вторник е починала 79-годишна жена с доказан COVID-19. Днес битката с болестта са изгубили двама мъже – на 58 и на 72 години.
По публикацията работи Снежина Раева
Военновъздушните сили на България отново се включиха активно в борбата с горските пожари в страната.…
Лятото настъпва с пълна сила, а през следващите дни времето ще бъде предимно слънчево, създавайки…
Президентът Румен Радев отправи остра критика към управляващите, като заяви, че масовите протести срещу въвеждането…
Конституционният съд се произнесе окончателно по един от най-оспорваните казуси в държавата, като остави в…
Мирослава Вълкова, един от инициаторите на ГРАЖДАНСКО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА в откровен разговор за…
След силното послание от „Дамасцена 2025“, движението продължава по пътя към нов модел на управление…
Leave a Comment