Снощи, при неизяснени обстоятелства, загиналият и още един моряк падат зад борда на построения през 1985 г. 79-метров кораб
Открито е тялото на загинал моряк във водите на Варненското езеро. Той е част от екипажа на плаващия под флага на Вануату кораб за генерални товари „Mare“, съобщава maritime.bg.
Снощи, при неизяснени обстоятелства, загиналият и още един моряк падат зад борда на построения през 1985 г. 79-метров кораб.
Незабавно е започнало издирване на двамата моряци. Единият от тях е открит жив, а днес е установено местоположението на бездиханното тяло на другия.
По информация на Maritime.bg, двамата моряци са граждани на Република Турция. Корабът „Mare“ е собственост на базирана в Турция компания.
Започнало е разследване на случая.
Медия „Нова Варна“ се свърза с пресцентъра на полицията във Варна, от където потвърдиха за случая, като уточниха, че сигнал на тел. 112 е постъпил вчера вечерта. Служители на РС „Пожарна безопасност“ са участвали в издирвателните мероприятия.
По публикацията работи: Моника Цанкова
Разтърсващи разкрития за трагичната смърт на Тодор Славков, внук на някогашния държавен глава Тодор Живков,…
Пострадалите от пожарите в страната ще могат да получат еднократна финансова помощ от държавата в…
Полицаи спасиха мъж с инфаркт на АМ „Хемус“ ***Служителите на реда осигуриха „зелен коридор“ до…
Правителството форсира приемането на еврото, сеченето на монетите вече започна **Нови законови мерки предвиждат по-строг…
Мъж, представящ се за водопроводчик, извърши поредица от кражби в Русе, съобщиха от полицията, цитирани…
Тежък пътен инцидент затвори АМ "Хемус" преди тунел "Витиня" ### Движението в посока Варна е…
Leave a Comment