С огромна болка колегите й споделиха единствено, че са изгубили един прекрасен колега и приятел
Началната учителка от ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ в разложкото село Баня Ана Попиванова загуби битката с коронавируса, съобщава Struma.bg. 45-годишната жена е починала миналата нощ на път за София, където е била насочена заради внезапно влошаване на състоянието й.
Тя е лекувана в МБАЛ – Разлог около една седмица.
Само за няколко часа в сряда състоянието й рязко започнало да се влошава и лекарите незабавно организирали транспортирането й в интензивно отделение в столицата, но по пътя учителката издъхва.
Черната вест шокира близките й и колектива на училището в Баня, всички жители на селото са потресени.
С огромна болка колегите й споделиха единствено, че са изгубили един прекрасен колега и приятел. Много от приятелите и близките й ежедневно са комуникирали с нея по телефона.
Притесненията й са били насочени за здравето на родителите й, които също са с Ковид и са настанени в болницата в Разлог, те са с придружаващи заболявания.
Часове преди да бъде предприето транспортирането й за столицата, тя споделила с близки, че изпитва затруднения при дишане, но никой не е очаквал такъв трагичен изход.
Ана Попиванова е старши учител и от дълги години преподава английски език на децата от 1 до 4 клас.
Родители споделиха, че е изключително съвестен, стриктен и отговорен учител. Има син на 16 години, който е ученик в 10 клас в ПГЕЕ – Банско. Ана Попиванова ще бъде погребана в гробищния парк в родното си село Баня.
Млад мъж е загинал при гръмотевична буря на връх Ком, съобщават от Планинската спасителна служба…
Вчера в 10:20 часа в дежурната част на РДПБЗН – Шумен е подаден сигнал за…
Днес времето ще започне предимно слънчево, а следобед облачността ще се увеличи. На отделни места…
Движението по път III-3504 в участъка между Орляне и Угърчин, при км 22, е временно…
В началото на седмицата ни очаква нестабилна атмосфера с краткотрайни, но интензивни валежи и гръмотевични…
Само за месец цената на малката потребителска кошница, включваща 21 основни стоки и услуги, е…
Leave a Comment