Певецът, любимец на много българи Веселин Марин е в болница с коронавирус. Той е приет в Един от най-обичаните изпълнители у нас Веселин Маринов се е заразил с коронавирус и е постъпил за лечение в МВР болница. Той е там от петък. Влиза в болницата една седмица, след като се е лекувал у дома.
Тъй като не е усетил подобрение, е потърсил помощ от специалисти и е постъпил в болница. Още с първите венозни вливания се почувствал много по-добре, разказаха от екипа му пред „24 часа“.
Десетки вече са известните личности в България, които попаднаха в плен на заразата – певецът Константин, актрисата Йоана Темелкова, изпълнителят Стенли, водещата Гала и нейната екранна партньорка Андреа Банда Банда, водещият на БНТ Георги Любенов и други.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment