В Главна дирекция „Гранична полиция“ е получена информация за проведена днес среща на ръководни служители от ГКПП „Кулата“ и ГКПП „Промахон“
Гръцките гранични власти са информирали, че от тази вечер във връзка с усложнената обстановка от COVID -19 се въвеждат следните мерки:
От 21 до 5 часа през ГКПП „Промахон“ ще бъдат пропускани за влизане в Гърция само гръцки граждани с леки автомобили и автобуси, които ще изчакват на паркинга след граничния пункт до 05.00 ч. Останалите граждани с леки коли и автобуси няма да бъдат допускани през този часови диапазон.
Ограничението ще продължи до 17 ноември 2020 г.
Товарните автомобили ще преминават без промяна както досега.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment