Другият ангажимент е да се компенсират всички служители на пожарната, участвали в борбата с COVID-19
Премиерът Бойко Борисов лично е поел ангажимент за увеличение на възнагражденията на служителите на МВР с още 5%. Това означава, че от 1 януари 2021 година се предвижда ръстът на заплатите да е 15%.
Другият ангажимент е да се компенсират всички служители на пожарната, участвали в борбата с COVID-19, с идентични индивидуални финансови награди. Това съобщиха от Синдикат „Огнеборец” след среща с вътрешния министър, предаде БГНЕС.
„Това успяхме да договорим, подлежи на разговор с нашите колеги и ако те не са доволни, ще обявим протести. Получаваме половината от исканото”, казаха още от синдиката.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment