Международните филмови критици са влюбени в младата българка и я наричат „откритието на годината“
Актрисата Мария Бакалова, която се превъплъти в образа на Тутар – дъщерята на Борат във филма „Борат-2“, застана начело на престижната класация на кино сайта IMDb за най-популярните актьори в света.
Подобно нещо се случва за пръв път в историята като талантливата българка изпревари дори самия Борат (Саша Барън Коен), който се намира на четвърта позиция, предава Нова.
След Бакалова се нареждат имена като Виктория Педрети, която бе в главната роля в страховития сериал The Haunting of Bly Manor по Netflix, както и Лили Колинс, дъщерята на музиканта Фил Колинс, която също е главно действащо лице в сериал на Netflix – Emily In Paris.
Само преди дни Саша Барън Коен похвали българката и заяви, че тя трябва да вземе „Оскар” за ролята си на Тутар. Международните филмови критици също са влюбени в нея, наричайки я „откритието на годината“.
„Бакалова е истинско откритие. Повечето моменти от филма, които ме караха да се смея, бяха тези, в които тя беше главно действащо лице“, пише критикът от BBC Николас Барбър за филма, който е продукция на САЩ и Великобритания.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment