Това е вторият дарителски жест към свищовската болница от страна на Делян Пеевски
Дарение на обща стойност 12 200 лева направи народният представител Делян Пеевски за МБАЛ „Д-р Димитър Павлович“ – гр. Свищов. Дарението бе връчено днес на ВрИД управител на болницата Илиян Венков от областния председател на ДПС – Велико Търново Гюнай Далоолу, пише „Янтра днес“.
Започна събиране на дарения за COVID отделението в свищовската болница (ВИДЕО)
„В тези тежки времена на пандемия ние трябва да сме сплотени и каквото има нужда, ДПС ще помага“, заяви Далоолу. Той допълни още, че това е вторият дарителски жест на народния представител Делян Пеевски за Свищовската болница и е убеден, че няма да е последният.
ВрИД управител на болницата Илиян Венков благодари за щедрото дарение, което се състои от медикаменти, дезинфектанти, 50 броя спални комплекти и 20 вентилаторни печки и ще бъде използвано за нуждите на болничното заведение в борбата с коронавирус.
От името на Кризисния щаб, кметът на Свищов Генчо Генчев и зам.-кметът Бедри Алиев също изразиха своята признателност за съпричастността, които народният представител проявява като израз на искрена загриженост за здравето на хората.
По публикацията работи: Моника Цанкова
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment