Лайфстайл

Ицо Хазарта тръгна по стъпките на колегата си Криско

Рапарът, неочаквано за всички, дори и за себе си, е решил да се заеме с ново начинание, а именно – продуцентство

Фронтменът на „Ъпсургт“ Ицо Хазарта е твърдо решил да тръгне по пътя на колегата си Криско, с когото не се долюбват особено.

За целта надежденеца обяви, че най-неочаквано и за него става продуцент, пише hotnews.bg.

Както е известно, габровският му колега успешно проектира в средите певицата Тита и мениджмънт дейността не му е чужда от години.

По повод новото си начинание, Хазарта не пропусна да захапе голяма част от колегите си в музикалния бранш у нас, определяйки ги като „смайваща тъпота и липса на талант“. Ето какво написа изпълнителя в социалната мрежа:

„Никога в моя живот не съм имал мечта или цел да стана продуцент. Продуцирал съм единствено песни на ЪПСУРТ или на себе си. Преди известно време се запознах с един човек, в който долових нещо неповторимо и много силно, нещо различно от смайващата тъпота и липса на талант, царяща в голяма част от модерната българска музика. За мен е удоволствие официално да представя първия изпълнител, зад когото заставам като продуцент“.

Премиерата на продуцентския му проект е след два дни. До тогава кое е името, което е взел под опеката си, остава загадка.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Александра Братанова поиска финансова помощ заради мизерна пенсия

75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…

преди 5 дни
  • България

Съдът в Стара Загора остави в ареста 26-годишния, откраднал кутия с дарения за болно дете

Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…

преди 5 дни
  • България

12-годишна родилка в Ямбол изостря проблема с ранните бременности

Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…

преди 5 дни
  • България

Жена е транспортирана в болница след катастрофа в Младост 4

Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…

преди 5 дни
  • България

Засилен контрол за откриването на мотосезон 2026, очакват между 5 000 и 10 000 мотористи

Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…

преди 5 дни
  • България

Досъдебно производство след палеж в едноетажна постройка във Велинград

Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…

преди 5 дни