Здраве

Температурите падат. Идват слани и магнитни бури. Вижте кога

Есента все повече напомня за себе си. Сутрин температурите са ниски, но през деня те се покачват. През следващата седмица се очакват и слани.

Захлаждането продължава в следващите дни.Магнитни бури се очакват от сряда до неделя. В планините остава студено и ветровито с температури следобед между 3 и 9 градуса. По най-високите върхове в Югозападна България ще прехвърча сняг, предаде NOVA.

В понеделник и вторник температурите ще падат надолу. Застудяването ще е по-осезаемо сутрин и вечер, когато стойностите на термометрите ще са между 0 и 5 градуса. Ще има условия за есенни слани.

Следобедите градусите няма да надвишават 15-16 градуса. През втората половина на следващата седмица слънцето ще е повече, ще се стопли с няколко градуса. Следващ период с превалявания се очертава около 25-26 октомври.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

БСП свиква извънреден Национален съвет след отпадането от парламента

Лидерът на „БСП-Обединена левица“ Крум Зарков обяви, че свиква извънредно Националния съвет на партията тази…

преди 10 часа
  • България

МВР провери над 17 000 участници в движението за денонощие, засече 26 шофьори с алкохол и 4 с наркотици

В рамките на засилената специализирана полицейска операция за контрол по спазване на Закона за движението…

преди 10 часа
  • България

Йотова: Първото заседание на 52-рото Народно събрание вероятно ще е на 29 или 30 април

След приключване на изборния процес и обработката на протоколите вниманието е насочено към сформирането на…

преди 10 часа
  • България

Над 2 тона нелегални препарати за растителна защита открити край Котел

Мащабна проверка в котелското село Ябланово завърши с разкриването на голямо количество нерегламентирани продукти за…

преди 11 часа
  • България

Ограничено движение по АМ „Струма“ край Благоевград заради свличане на скална маса

Движението в посока София по автомагистрала „Струма“ в област Благоевград остава ограничено след свличане на…

преди 11 часа
  • България

МФ пласира ДЦК за 150 млн. евро и увеличи новия дълг до 1,2 млрд. евро

България продължава да привлича ресурс през вътрешния пазар на държавни ценни книжа. Министерството на финансите…

преди 11 часа