Популярният климатолог проф. Георги Рачев направи категорична прогноза кога да очакваме първия сняг. Според него това няма да стане преди 8 декември.
По-студена зима, но отново без сериозни валежи. Това е прогнозата на климатолога проф. Георги Рачев. Той заяви, че под-нормата за валежи ще бъде и месец ноември. Сняг преди 8 декември не очаква, предаде btv.
„България поне според големите центрове на САЩ и Европа попада в една зона с по-малко валежи от очакваното“, отбеляза климатологът.
Той разкри и каква зима ни очаква. „Зимата винаги ще ни изненадва. Зимата ще прилича на миналата, а тя беше практически никаква. Тя ще бъде с една идея по-студена, но пак ще е по-топла от нормалното“, обясни проф. Рачев.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment