Дърво падна върху дете при разходка в парка. Инцидентът се случи в Пловдив. Инцидентът е станал по време на разходка на момиченцето.
Дърво е паднало върху дете в пловдивския парк “Лаута”. За щастие детето е добре, има охлузвания по главата, но няма сериозни наранявания, предаде NOVA.
Инцидентът е станал по време на разходка на момиченцето с тротинетка по алеите на парка. От администрацията на район „Тракия” разпоредиха санитарна сеч в парка, който е един от най-посещаваните в Пловдив.
Преди седмица в същия парк падна дърво върху спортна площадка. За щастие тогава нямаше пострадали.
Софийският градски съд даде ход на наказателното дело срещу непълнолетен, обвинен в умишлено убийство на…
Втората политическа сила в 52-рото Народно събрание – коалицията ГЕРБ-СДС – проведе консултации с президента…
Президентът Илияна Йотова даде начало на консултациите с парламентарните групи в 52-рото Народно събрание. Първи…
18-годишен пешеходец е бил блъснат от автомобил рано тази сутрин в Стара Загора. Инцидентът е…
Софийското метро ще въведе временни ограничения по Линия 3 заради планирани ремонтни дейности и събития…
Верижна катастрофа с участието на три леки автомобила е станала в късния следобед на 4…
Leave a Comment