Това обяви самият той чрез публикация в личния си профил в Twitter
Мениджърът на световния шампион в тежка категория Антъни Джошуа – Еди Хърн, е заразен с коронавирус. Новината съобщи самият той чрез Туитър.
„Разочаровам съм, тъй като току-що научих, че съм с положителен тест за COVID-19 и трябва да напусна незабавно балона. За щастие, тестовете на всички останали са отрицателни. Прибирам се вкъщи, за да си почивам – до утре“, заяви Хърн.
Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев трябва да се изправи срещу Антъни Джошуа на 12 декември в зала „О2 Арена“ в Лондон.
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…
Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…
Leave a Comment