И двете пътни произшествия са възникнали тази сутрин в района на Дупница
Тежка катастрофа затвори главен път Е-79, край Дупница в района на бензиностанция OMV.
Пътният инцидент е възникнал между лек автомобил „Фолксваген Поло“ и ауди на ГП Е – 79, уточниха от пресцентъра на ОДМВР – Кюстендил.
Вследствие на силния удар е починал на място водачът на фолксвагена. Мъжът е на 65-години, коментираха полицейски служители от мястото на инцидента. Местопроизшествието се обслужва от дежурна полицейска група, движението се регулира от пътни полицаи.
Друго транспортно произшествието е възникнало на АМ „Струма“.
Водачът на лек автомобил „БМВ“ е загубил контрол над автомобила и се е ударил в предпазна ограда.
„Нанесени са само материални щети, като по чудо водачът не е пострадал“, уточниха от полицията в Кюстендил.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment