17-годишен тийнейджър опита да избегне полицейска проверка в Исперих, съобщиха за медия „Нова Вест “ от Пресцентърът на ОДМВР-Разград.
Около 02.15 часа на 11 септември на кръстовище между улиците „Васил Левски“ и „Христо Ботев“ екип служители на РУ-Исперих подават сигнал за спиране на лек автомобил „Сеат Толедо“, син на цвят.
Водачът не се подчинил, продължил движението си като ускорил рязко колата, избягал и се укрил. След проведените незабавни оперативно-издирвателни действия е установено, че автомобилът е управляван от непълнолетен и неправоспособен младеж от село Ясеновец.
Колата е със служебно прекратена регистрация на основание чл.143, ал.10 от ЗДвП на 22.06.2020 г. За случая е уведомен дежурен прокурор и е образувано бързо производство по чл.270, ал.1 от НК.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Днес рутинното дежурство на младши експерт Ивелин Арабаджиев, командир на отделение във Втора група за…
Касиерка на „Български пощи“ в Кюстендил е призната за виновна за продължавано присвояване в периода…
Касиерка на „Български пощи“ в Кюстендил е призната за виновна за продължавано присвояване в периода…
Министерският съвет прие проект за изменение и допълнение на Тарифа № 4, която определя таксите…
Министерският съвет прие проект за изменение и допълнение на Тарифа № 4, която регламентира таксите…
От 17:00 часа на 22 април до 09:00 часа на 27 април електронната услуга за…
Leave a Comment