Тази сутрин тежко пътнотранспортно произшествие е затворило пътя към Севлиево. Полицейски екипи предотвратяват образуването на задръстване, оказвайки съдействие и пренасочвайки автомобилите по обходен маршрут
Екипи на полицията пренасочват движението от Велико Търново към София през Габрово заради тежка катастрофа, възникнала тази сутрин в Севлиевско на разклона за село Добромирка, съобщават от Областната дирекция на МВР във Велико Търново, предава Дарик.
Заради тежкото произшествие, станало тази сутрин, пътят към Севлиево е затворен.
За да не се образуват „тапи“ екипите на полицията оказват съдействие още на изхода на Велико Търново към София и пренасочват автомобилите по обходен маршрут.
По публикацията работи: Моника Цанкова
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Народното събрание прие нов правилник за своята дейност след остри дебати, които изостриха напрежението между…
Окръжна прокуратура – Кърджали излезе с официална позиция по повод медийни запитвания за процесуалните действия…
Leave a Comment