Смъртта на двама лекари беляза община Белица. Причината за загубата е коронавирус. Утре на територията на общината е обявен ден на траур. С това местните жители ще отдадат почит на д-р Муса Вакльов и неговия син д-р Емил Вакльов.
Доктор Муса Вакльов е бил личен лекар, като е лекувал хора от населените места в община Белица, каза за БТА кметът Радослав Ревански. Неговият син, д-р Емил Вакльов, е работил в частната болница в Благоевград.
В заповедта на общинския кмет е посочено, че се забраняват всички празненства, отменят се и обществени мероприятия. Знамената на всички сгради ще бъдат спуснати наполовина.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тежка катастрофа затвори тази сутрин пътя Русе – Бяла. Участъкът остава недостъпен за автомобили след…
При постоянно растящите изисквания за възраст и осигурителен стаж за пенсия много българи търсят начин…
Прохладното време, на което се радваме в момента, ще се задържи още броени дни, но…
Петък, 24 юли, носи осезаема промяна в метеорологичната обстановка над страната. Според Националния институт по…
Тялото на 81-годишната Бояна Стоянова, обявена за национално издирване, е било открито във вилна зона…
Напрежението в ямболското село Безмер се засили, след като стана ясно, че в местната авиобаза…
Leave a Comment