На днешното заседание са одобрени и допълнителни разходи по бюджета на Националната служба за охрана за 2020 г. в размер на 500 000 лв,
Правителството е взело решение, с което дава съгласие полковник Емил Тонев да бъде назначен на длъжността началник на Националната служба за охрана със звание „бригаден генерал“.
На 29-ти юли, със свой указ, държавният глава Румен Радев освободи бригаден генерал Красимир Станчев от поста считано от 31 юли. С друг указ президентът определи зам.-началника на Националната служба за охрана – полковник Емил Тонев, да изпълнява правомощията на началник на службата.
На днешното заседание са одобрени и допълнителни разходи по бюджета на Националната служба за охрана за 2020 г. в размер на 500 000 лв. Средствата са необходими, за да може службата да осъществява своята дейност във външна среда в условията на пандемията от COVID-19, както и за допълнителни мерки срещу разпространението на заразата.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment