Поредната жертва на коронавируса в България е жена на 74 години. Тя е починала в интензивното отделение на хасковската болница, съобщиха от Областния кризисен щаб.
Пациентката, която е от Димитровград, е била диагностицирана с инфекцията на 4 август. След влошаване на състоянието й тя е била хоспитализирана и е загубила битката за живота на 14 август. Жената е имала придружаващо сърдечно заболяване, предава DarikNews.
В РЗИ-Хасково е постъпила информация за нов положителен случай на коронавирусна инфекция. Заразената е жена на 55 години от община Хасково. През днешния ден предстои да бъде извършено епидемиологично проучване. Случаите на COVID-19 в област Хасково са 115.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
По Северното Черноморие се очаква предимно облачно време, а по Южното крайбрежие ще има повече…
По Северното Черноморие се очаква предимно облачно време, а по Южното крайбрежие ще има повече…
Днес, 18 април, синоптичната обстановка в страната се усложнява значително. Според НИМХ България попада под…
В свят на несигурност и динамични промени гласът на българските учени трябва да бъде чут…
При мащабна акция на Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) и Областната дирекция по…
Мащабен пожар избухна днес в индустриалната зона на Пловдив и обхвана автоморга на Околовръстното шосе.…
Leave a Comment