Мис Плеймейт 2018 Жанета Осипова е била ударена от фризьорката си
Грозната сцена се разиграла вчера, 13 юли, когато собственичката на салона за красота, който голяма част от родните звезди посещават, е започнала да блъска и притиска с вратата клиентката си социалната мрежа.
Кракът на миската е насинен, дори вече си е извадила медицинско удостоверение, което е публикувала в личния си профил, за да докаже, че ситуацията е била доста неприятна и вината не е била нейна.
Ето какво каза миската в профила си в инстаграм:
Бяха публикувани и снимки на нанесените щети по тялото на миската:
По публикацията работи Илона Маринова.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment