Лятната буря във Варна нанесе сериозни щети на сгради в града.
За това съобщават граждани в групата „Виждам те КАТ – Варна“. В района до ЖП Гара са заснети парчета от ламаринен покрив, които са отнесени от силния вятър.
Вятърът събори и много клони по улиците на морския град и предизвика срутвания на мазилка от жилищна сграда на бул. „Осми Приморски полк“. Не бяха подминати и чадъри и столове от централни заведения.
На места в града се изля и пороен дъжд, който превърна улиците в реки. Шофьори се пошегуваха, че по крайезерния път и покрай зеленчуковата борса се минава с лодки.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment