Министърът на здравеопазването Кирил Ананиев и представители на Националния оперативен щаб, както и директори на лечебни заведения, дават брифинг във връзка с разпространението на COVID-19 и противоепидемичните мерки у нас.
Щабът предприема нови мерки заради увеличението на заболелите от Covid-19.
„Всичко това го правим само и единствено с цел съхранението на здравето на българските граждани. До края на седмица ще вземем решение дали ще продължим извънредната епидемична ситуация в страната“, каза министърът на здравеопазването Кирил Ананиев.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment