Трагинеч инцидент се е случил днес по Южното Черноморие. Дете на десет години от София е загинало при отчупване на скала. Това се е случило в близост до плаж между Лозенец и Китен.
10-годишно момиченце от София е загинало при инцидент, възникнал около 13.04 ч. днес в района на къмпинг „Гардения”, който е разположен до устието на река Караагач между Китен и Лозенец. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас, предаде NOVA.
Детето е летувало заедно с родителите си в къмпинга. То се е катерило по скала в близост до плажа. Част от скалата се отчупила и затиснала момиченцето. Въпреки опитите за реанимационни действия, детенцето е починало.
По публикацията работи: Ивайла Андонова
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment