Столичното Четвърто РУР търси съдействие за установяване на самоличността на съпричастни към извършени през нощта на 11 май криминални престъпления в района на улиците „Позитано“ и „Иван Денкоглу“
Гражданите, които могат да дадат допълнителни данни за местонахождението на лицата от снимките, могат да сигнализират на тел. 112, тел. 02 9824160 или в най – близкото поделение на МВР. Анонимността им е гарантирана.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Трима работници от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) бяха блъснати от лек автомобил около 13:30 часа…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът за находката е…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът е подаден на…
Специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата през изминалото денонощие разкри…
Утре, в неделя, с настъпването на астрономическото лято, жителите и гостите на България ще бъдат…
България е изпълнила всички 40 препоръки на Комисията на експертите за борба с изпирането на…
Leave a Comment