Подлезът на „Орлов мост“ в София осъмна с благотворителна инициатива „Защото сме хора…“
От снимките, които се разпространиха из социалните мрежи се виждат оставени козунаци, които очакват своите нуждаещи се ръце, които да ги вземат. До тях има бележка, която гласи:
„Мили хора, ние сме с вас! За Великден в събота от 10:00ч ще раздаваме козунаци и храна тук…. Защото сме хора. #becausewearehuman“
Тези думи показват, че доброто дело ще има продължение.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Югозападна България отново е засегната от неочаквано застудяване. Жълт код за ниски сутрешни температури и…
През изминалото денонощие огнеборците в страната са реагирали на 82 сигнала за произшествия и са…
През изминалото денонощие огнеборците в страната са реагирали на 82 сигнала за произшествия и са…
В първите дни на следващата седмица България ще бъде разделена от атмосферните процеси. В Западна…
Тутраканското село Варненци беше връхлетяно от силна градушка и бурен вятър в събота вечерта. Стихията…
Националният институт по метеорология и хидрология обяви жълт код за опасност от слана за днешния…
Leave a Comment