9.6 C
София

Починала в болница жена се събуди гола в чувал за трупове преди да я погребат

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

В Парагвай 46-годишна жена, която била обявена за починала, се съживила в моргата

Инцидентът е станал в град Коронел Овиедо, пише Metro. Гладис Родригес Дуарте, пациентка с рак на яйчниците, била откарана в клиниката Сан Фернандо, с високо кръвно налягане. Няколко часа по-късно, лекуващият й лекар Хериберто Вера информирал семейството за смъртта на жената, пише БЛИЦ.

„Той (д-р Вера) предположи, че тя е мъртва и я предаде гола на мен, като животно, със свидетелство за смъртта“, казва съпругът на жената в интервю за парагвайския телевизионен канал TV Aire.

Погребалните служители започнали да се подготвят за погребението на жената, но забелязали, че тя започнала да се движи в найлоновия чувал. Гладис Дуарте била откарана в болницата. Сегашното й състояние е неизвестно.

По публикацията работи Снежина Раева

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини