Пинк е заразена с COVID-19

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Пинк обяви това в личния си профил в Twitter, че е заразена с COVID-19. Тя нарича медицинските работници „герои“ и призовава хората: „Следващите две седмици са много важни: моля ви, останете си вкъщи.“

Певицата Пинк обяви, че е заразена с новия коронавирус. Американската поп звезда и 3-годишният ѝ син са развили симптоми преди две седмици, предават Асошиейтед прес и БТА.

Пинк си е направила тест и е дала положителна проба. Семейството ѝ се е изолирало, като никой друг негов член не е заразен, съобщи певицата в Twitter.

Носителката на награди „Грами“ обяви още, че ще дари по 500 000 долара на два спешни фонда за борба с коронавируса.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини