Въпреки психическата подготовка с прогнозите, жителите на Варна не очакваха вятърът отново да събори половината дървета из града.
19 сигнала са получени през последните 24 часа във Варненско за оказване на техническа помощ, съобщават от пресцентъра на полицията.
Заради силния вятър от вчера и през нощта екипи на пожарна безопасност са оказали помощ на 19 места във Варненско.
Ето и част от пораженията, които нанесе виелицата из града:
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…
Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…
Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…
Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…
В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…
Лятото е сезонът с най-активни комари и с него идват въпросите за заболяванията, които те…
Leave a Comment