28-годишният Емил Невенов Великов, който избяга от сградата на Областната дирекция на МВР – Разград на 14 януари тази година, е арестуван късно снощи.
Задържането му е резултат от целенасочените активни действия на полицията от деня на изчезването му. Той бе обявен за общодържавно издирване с мярка „принудително довеждане“.
При проведената полицейска операция около 21.30 часа на 23 януари мъжът е установен на около километър и половина от село Острово в посока Брестовене. Приведен е в РУ-Разград, където е задържан за срок до 24 часа. Предстои наблюдаващият прокурор да предприеме необходимите действия по отношение на мярката за неотклонение на лицето.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Водещите политически теми от деня очертават ясни намерения както на „Прогресивна България“, така и на…
Нови подробности станаха ясни за тежката катастрофа край Ботевград, при която загинаха петима мъже. Пътят…
По повод на нарастващия брой сигнали за измами при покупка на автомобили, внесени от чужбина,…
България е на първо място сред държавите членки на Европейския съюз по дял на населението,…
Бизнесът в България отново поставя на дневен ред спора за официалните празници и компенсирането им…
Вчера в област Перник е регистриран пореден случай на телефонна измама, при който възрастна жена…
Leave a Comment