Доналд Тръмп постави президентски рекорд за най-много туитове в един ден, съобщи интернет порталът Factba.se, който анализира данните за официалните изявления на Тръмп.
Предишният рекорд на Тръмп като президент по този показател е бил 123 туита в първия ден на заседанието на юридическата комисия на Камарата на представителите на САЩ на 12 декември м.г. за одобряване на две обвинения за неговия импийчмънт.
Той е подобрил този показател вчера по време на участието си в Световния икономически форум в Давос, откъдето е туитнал и ретуитнал 142 туита. Пикът е бил между 6 ч. и 7 ч. сутринта местно време, когато за един час Тръмп е пуснал 41 туита, което прави по един на всеки 88 секунди.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…
Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…
Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…
Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…
Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…
Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…
Leave a Comment