Тази сутрин около 10:00 часа е постъпил сигнал за взрив пред дома на служител от меднообогатителен комбинат „Сеново“.
Веднага към мястото на инцидента са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. Линейката е откарала 51-годишен мъж в болница в Русе за оказване на медицинска помощ.
Служителите на МВР са предприели действия за обезопасяване на местопроизшествието, както и за евакуиране на хора от съседни имоти и сгради. Децата от намиращата се наблизо детска градина са евакуирани, съобщиха хора от Ветово. Изведени са и живеещите от съседните къщи.
Предстои извършване на оглед и изясняване на причините за възникване на инцидента.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи остри критики към правителството на Николай Денков, като заяви,…
Метеорологичната обстановка в България днес, 12 юли 2026 г., се характеризира с активни валежи и…
Тежка катастрофа на входа на град Добринище отне живота на 20-годишен младеж. Инцидентът е станал…
Напрежението по пътя Созопол – Бургас достигна връх днес, когато граждани от няколко населени места…
През следващите дни времето в България ще се променя между слънчеви периоди и условия за…
Министерството на вътрешните работи съобщава, че през изминалото денонощие в страната са станали 26 пътнотранспортни…
Leave a Comment