Жена е пострадала при взрив на газова бутилка в сливенското село Чинтулово. Това съобщиха от ОДМВР – Сливен. Сигналът за инцидента е подаден на 7 декември в 11.42 часа в Оперативния център при РДПБЗН – Сливен. Съобщено е за взрив в газова бутилка с последвал пожар в къща в село Чинтулово на ул. „8-ми Март” 3, предаде Агенция „Фокус“.
При произшествието е пострадала жена на 49 г., която е с изгаряния по главата и ръцете – около 9%. Тя е транспортирана и прегледана в ЦСМП – Сливен.
Произшествието е ликвидирано от екип на РДПБЗН – Сливен с петима служители. Унищожено е домашно имущество.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Пожарникарите са реагирали на 69 сигнала за произшествия в рамките на последното денонощие и са…
Новата седмица започва с типично пролетно време – редуване на слънчеви часове с развитие на…
Областният управител на Софийска област Иван Димитров обяви във Facebook, че подава незабавна оставка от…
В пернишкия квартал „Изток“ е станал инцидент, при който през нощта на 8 май е…
Вторият ден от Giro d'Italia, който за първи път се провежда в България, завърши с…
В рамките на специализирана полицейска операция за повишаване на пътната безопасност през изминалата седмица са…
Leave a Comment