Легендата Дейвид Бекъм е забелязан да паркира неправилно върху жълта линия и да използва телефона си, докато шофира, пишат британски таблоиди.
Според тях 44-годишният футболист е пращал съобщения, докато седял в паркираната си кола. Бекъм избрал неподходящо място и затруднил трафика на оживен булевард в Лондон, съобщава Нова тв.
Това не е първото провинение на звездата зад волана. Шофьорската книжка на Дейвид Бекъм му бе отнета за 6 месеца през май, след като бе хванат от полицията с телефон в скута, докато шофира.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment